Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv

DELL Networking Cable 40GbE Single Mode

Forsiden / Kommunikasjon / Kabler / DELL Networking Cable 40GbE Single Mode
DELL Networking Cable 40GbE Single Mode (470-ABGG)

DELL Networking Cable 40GbE Single Mode

Varenr.:
470-ABGG
EAN:
5397063836239
  • Kontakt 1 MTP
  • Lengde 5m
18 677,-
14 941,60 ekskl. mva
Beskrivelse

DELL 470-ABGG. Kabellengde: 5 m, Tilkobling 1: MTP, Tilkobling 2: 4x LC

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.