Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv

DELL NETWORKING QSFP+ LM4 OPTIC TRANSC 160M OM4 MMF 1KM SMF IN ACCS

Forsiden / Kommunikasjon / Nettverkstilbehør / DELL NETWORKING QSFP+ LM4 OPTIC TRANSC 160M OM4 MMF 1KM SMF IN ACCS
DELL NETWORKING QSFP+ LM4 OPTIC TRANSC 160M OM4 MMF 1KM SMF      IN ACCS (407-BBRC)

DELL NETWORKING QSFP+ LM4 OPTIC TRANSC 160M OM4 MMF 1KM SMF IN ACCS

Varenr.:
407-BBRC
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
15 814,-
12 651,20 ekskl. mva
Beskrivelse

DELL 407-BBRC. Maksimal dataoverføringshastighet: 40000 Mbit/s, Type grensesnitt: QSFP+, SFP-sender standard: LR4

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.