Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv

MICROCONNECT / Katalog

Viser 1-60 av 5166 produkter
5,-
4,-  ekskl. mva
På lager 77
5,-
4,-  ekskl. mva
På lager 27
MICROCONNECT ADAPTER RJ12-RJ12 F/F 6P
Varenr.: MPK200
Type: Adapter  -  Kontakt 1: RJ-12  -  Kontakt 2: RJ-12
6,-
4,80  ekskl. mva
På lager 36
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.5M RED PVC SPECIAL PR
Varenr.: B-UTP5005R
Type: Cat5  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
6,-
4,80  ekskl. mva
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.5M YELLOW PVC SPECIAL PR
Varenr.: B-UTP5005Y
Type: Cat5  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
6,-
4,80  ekskl. mva
På lager 98
MICROCONNECT UTP CAT5E 1M ORANGE PVC BULK
Varenr.: B-UTP501O
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
6,-
4,80  ekskl. mva
På lager 140
MICROCONNECT Adapter 3.5mm - 2xRCA M-F
Varenr.: AUDALH
Type: Adapter  -  Kontakt 1: 3.5mm  -  Kontakt 2: 2 x RCA
8,-
6,40  ekskl. mva
På lager 5
8,-
6,40  ekskl. mva
På lager 4
8,-
6,40  ekskl. mva
På lager 5
MICROCONNECT U/UTP CAT6 2M Pink Flat
Varenr.: V-UTP602PI-FLAT
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
8,-
6,40  ekskl. mva
På lager 249
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.3M BLACK PVC MICRO
Varenr.: UTP5003S
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
8,-
6,40  ekskl. mva
På lager 85
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.3M GREEN PVC MICRO
Varenr.: UTP5003G
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
8,-
6,40  ekskl. mva
På lager 90
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.3M PURPLE PVC MICRO
Varenr.: UTP5003P
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
8,-
6,40  ekskl. mva
På lager 7
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.3M RED PVC MICRO
Varenr.: UTP5003R
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
8,-
6,40  ekskl. mva
På lager 194
MICROCONNECT FTP CAT5E 1M BLACK PVC SPECIAL PR
Varenr.: B-FTP501S
Type: Cat5  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
9,-
7,20  ekskl. mva
På lager 128
9,-
7,20  ekskl. mva
På lager 10
9,-
7,20  ekskl. mva
På lager 10
9,-
7,20  ekskl. mva
På lager 10
MICROCONNECT NC 1524 RCA F - BNC M
Varenr.: BNCRCAADAPTOR1
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: BNC  -  Kontakt 2: RCA
9,-
7,20  ekskl. mva
På lager 28
MICROCONNECT Power 3pin - 3pin 0,2m M / F
Varenr.: PI05062
Type: Strøm  -  Kontakt 1: Molex (3-pin)  -  Kontakt 2: Molex (3-pin)
9,-
7,20  ekskl. mva
På lager 16
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.25M Green PVC BULK
Varenr.: B-UTP50025G
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
9,-
7,20  ekskl. mva
På lager 387
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.25M Yellow PVC BULK
Varenr.: B-UTP50025Y
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
9,-
7,20  ekskl. mva
På lager 1019
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.3M BLUE PVC MICRO
Varenr.: UTP5003B
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
9,-
7,20  ekskl. mva
På lager 20
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.5M BLACK PVC SPECIAL PR
Varenr.: B-UTP5005S
Type: Cat5  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
9,-
7,20  ekskl. mva
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.5M BLUE PVC SPECIAL PR
Varenr.: B-UTP5005B
Type: Cat5  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
9,-
7,20  ekskl. mva
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.5M GREEN PVC SPECIAL PR
Varenr.: B-UTP5005G
Type: Cat5  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
9,-
7,20  ekskl. mva
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.5M GREY PVC SPECIAL PR
Varenr.: B-UTP5005
Type: Cat5  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
9,-
7,20  ekskl. mva
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.5M ORANGE PVC BULK
Varenr.: B-UTP5005O
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
9,-
7,20  ekskl. mva
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.5M Purple PVC BULK
Varenr.: B-UTP5005P
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
9,-
7,20  ekskl. mva
På lager 160
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.5M WHITE PVC BULK
Varenr.: B-UTP5005W
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
9,-
7,20  ekskl. mva
På lager 208
MICROCONNECT UTP CAT5E 2M GREY PVC SPECIAL PR
Varenr.: B-UTP502
Type: Cat5  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
9,-
7,20  ekskl. mva
MICROCONNECT UTP CAT5E 3M RED PVC SPECIAL PR
Varenr.: B-UTP503R
Type: Cat5  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
9,-
7,20  ekskl. mva
På lager 2554
10,-
8,-  ekskl. mva
På lager 5
MICROCONNECT Adapter 3.5mm - 6.3mm M-F
Varenr.: AUDALT
Type: Adapter  -  Kontakt 1: 3.5mm  -  Kontakt 2: 6.35mm
10,-
8,-  ekskl. mva
På lager 5
MICROCONNECT Adapter 6.3mm - 2X3.5mm M-F
Varenr.: AUDANS
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: 6.35mm  -  Kontakt 2: 2 x 3.5mm
10,-
8,-  ekskl. mva
MICROCONNECT CAT5E UTP 0,5M Grey
Varenr.: UTP5005
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
10,-
8,-  ekskl. mva
På lager 5491
MICROCONNECT CAT5E UTP 1M Crossed Grey
Varenr.: UTPX501
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
10,-
8,-  ekskl. mva
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 0.50m Orange PVC BULK-MC
Varenr.: B-FTP5005O
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
10,-
8,-  ekskl. mva
På lager 46
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M BLACK PVC SPECIAL PR
Varenr.: B-FTP5005S
Type: Cat5  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
10,-
8,-  ekskl. mva
På lager 104
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M BLUE PVC SPECIAL PR
Varenr.: B-FTP5005B
Type: Cat5  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
10,-
8,-  ekskl. mva
På lager 59
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M GREEN PVC SPECIAL PR
Varenr.: B-FTP5005G
Type: Cat5  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
10,-
8,-  ekskl. mva
På lager 65
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M GREY PVC SPECIAL PR
Varenr.: B-FTP5005
Type: Cat5  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
10,-
8,-  ekskl. mva
På lager 304
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M RED PVC SPECIAL PR
Varenr.: B-FTP5005R
Type: Cat5  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
10,-
8,-  ekskl. mva
På lager 5
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M White BULK
Varenr.: B-FTP5005W
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
10,-
8,-  ekskl. mva
På lager 61
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M YELLOW PVC SPECIAL PR
Varenr.: B-FTP5005Y
Type: Cat5  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
10,-
8,-  ekskl. mva
På lager 134
MICROCONNECT FTP CAT6 0.5M GREEN PVC SPECIAL PR
Varenr.: B-FTP6005G
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
10,-
8,-  ekskl. mva
På lager 34
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 9/125 OS2
Varenr.: FIBLCPIG3
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: N
10,-
8,-  ekskl. mva
MICROCONNECT RJ10-RJ10 2M M/M Black
Varenr.: MPK10200
Type: Tele  -  Kontakt 1: RJ-10  -  Kontakt 2: RJ-10
10,-
8,-  ekskl. mva
På lager 205
10,-
8,-  ekskl. mva
På lager 651
10,-
8,-  ekskl. mva
På lager 12
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM3
Varenr.: FIBSCM3PIG
Type: Fiber  -  Kontakt 1: N  -  Kontakt 2: SC/UPC
10,-
8,-  ekskl. mva
På lager 10
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 2m 9/125 OS2
Varenr.: FIBSCPIG2
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: N
10,-
8,-  ekskl. mva
På lager 5
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.25M Blue PVC BULK
Varenr.: B-UTP50025B
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
10,-
8,-  ekskl. mva
På lager 702
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.25M Grey PVC BULK
Varenr.: B-UTP50025
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
10,-
8,-  ekskl. mva
På lager 1243
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.25M Purple PVC BULK
Varenr.: B-UTP50025P
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
10,-
8,-  ekskl. mva
På lager 30
Viser 1-60 av 5166 produkter
...